Vânzări și distribuție

Mai jos puteți găsi informații despre reprezentantul dumneavoastră local. Puteți vizualiza harta cu împărțirea reprezentanților comerciali pe fiecare județ/zonă:

B/IF AB BV CV HR MS SB BC BT IS NT SV VS BH BN CJ MM SM SJ BR BZ CT GL TL VN AG CL DB GR IL PH TR DJ GJ MH OT VL AR CS HD TM 1 2 3 4 5

Pentru orice întrebări legate de vânzarea și distribuirea produselor Norofert și a liniilor Norofert Organics, Karisma și Norofert Fito, vă rugăm să luați legătura cu unul dintre consultații noștri:

Florin Dragnia

Director Tehnic
Norofert Group

Email: florin.dragnia@norofert.ro
Telefon: +40 729 111 903

Cosmin-Radu Ercuță

Director Direcția Culturi Speciale
Norofert Group

Email: cosmin.ercuta@norofert.ro
Telefon: +40 727 034 308

Justiției 63, București, România


Dacă doriți să achiziționați produse din toate liniile noastre Organics, Karisma, Fito și Pomicultură și Viticultură, vă invităm să vizitați magazinul nostru online Norofert Store.

Regiune(i) selectate
  • Toate
  • Regiune 1
  • Regiune 2
  • Regiune 3
  • Regiune 4
  • Regiune 5
Șterge
Nume Poziție Email Telefon Regiune
Adela Mihai Reprezentant comercial BIO CT adela.mihai@norofert.ro 0787 415 084 Regiune 1
Dragoș Duduta Reprezentant comercial TL dragos.duduta@norofert.ro 0765 002 121 Regiune 1
Anca Grădinaru Reprezentant comercial IF, GR, PH, DB, Ialomița, Călărași anca.gradinaru@norofert.ro 0760 501 901 Regiune 1
Claudiu Uta Reprezentant comercial DB, TR, AG, GR claudiu.uta@norofert.ro 0769 090 737 Regiune 1
Alexandru Buică Reprezentant comercial Olt, Dolj, Vâlcea alexandru.buica@norofert.ro 0763 565 941 Regiune 2
Boian Lazarov Reprezentant comercial TM, Arad boian.lazarov@norofert.ro 0753 041 688 Regiune 3
Cristi Caslaru Reprezentant comercial BR, GL, VN, BZ cristi.caslaru@norofert.ro 0786 414 122 Regiune 4
Cristian Popa Reprezentant comercial Iași, Neamț, Bacău, Vaslui, BT, SV cristian.popa@norofert.ro 0784 267 690 Regiune 4