Vânzări și distribuție

Mai jos puteți găsi informații despre reprezentantul dumneavoastră local. Puteți vizualiza harta cu împărțirea reprezentanților comerciali pe fiecare județ/zonă:

B/IF AB BV CV HR MS SB BC BT IS NT SV VS BH BN CJ MM SM SJ BR BZ CT GL TL VN AG CL DB GR IL PH TR DJ GJ MH OT VL AR CS HD TM 1 2 3 4 5

Pentru orice întrebări legate de vânzarea și distribuirea produselor Norofert și a liniilor Norofert Organics și Norofert Fito, vă rugăm să contactați pe Iulia Grădinaru.

Iulia Grădinaru

Director Marketing & Vânzări
Norofert Group

Email: iulia.gradinaru@norofert.ro
Telefon: 0040 0736 036 378

Radu Voda 17, București, România


Dacă sunteți interesați să achiziționați produse pentru grădinărit din linia Norofert Fito, vă invităm să vizitați site-ul Republica Bio unde puteți găsi întreaga linie Fito.

Regiune(i) selectate
  • Toate
  • Regiune 1
  • Regiune 2
  • Regiune 3
  • Regiune 4
  • Regiune 5
Șterge
Nume Poziție Email Telefon Regiune
Fănel Dumitru Reprezentant vânzări CT+TL fanel.dumitru@norofert.ro 0762 515 455 Regiune 1
Cristiana Oncica Reprezentant vânzări IL+CL cristiana.oncica@norofert.ro 0765 494 242 Regiune 1
Anca Grădinaru Reprezentant vânzări GR+DB+PH+IF anca.gradinaru@norofert.ro 0760 501 901 Regiune 1
Marius Burada Reprezentant vânzări BR+BZ marius.burada@norofert.ro 0769 090 737 Regiune 1
Silviu Micu Reprezentant vânzări OT+TR+AG silviu.micu@norofert.ro 0760 633 773 Regiune 2
Ionuț Dinu Reprezentant vânzări DJ+VL+MH+GJ ionut.dinu@norofert.ro 0764 333 039 Regiune 2
Gheorghe Baican Reprezentant vânzări BH+SJ+SM+MM gheorghe.baican@norofert.ro 0786 414 122 Regiune 3
Ernest Weiszmann Reprezentant vânzări TM+AR+CS+HD ernest.weiszmann@norofert.ro 0766 080 767 Regiune 3
Diana Bîrlădeanu Reprezentant vânzări IS+NT diana.birladeanu@norofert.ro 0785 292 296 Regiune 4
Mădălin Sonea Reprezentant vânzări SV+BT madalin.sonea@norofert.ro 0765 002 121 Regiune 4
Iulia Grădinaru Reprezentant vânzări GL+VN+VS+BC iulia.gradinaru@norofert.ro 0736 036 378 Regiune 4
Iulia Grădinaru Reprezentant vânzări CJ+MS iulia.gradinaru@norofert.ro 0736 036 378 Regiune 5
Adrian Arcas Reprezentant vânzări SB+AB+BV adrian.arcas@norofert.ro 0786 492 999 Regiune 5
Rezso Vass Reprezentant vânzări CV+HR rezso.vass@norofert.ro 0786 888 866 Regiune 5